Atria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti.; 

1996 yılında Nazmi Yetim tarafından İstanbul'da kurulmuştur. Üretim hacmini ve çalışma prensiplerini; geçmişten günümüze taşıdığı güven ilkeleri üzerine kuran Atria, Orman endüstrisi başta olmak üzere Gıda, Kömür, Kağıt, Bitki Kurutması gibi birbirinden çok farklı endüstriyel alanlar için alanlar için özel kurutma fırınları ve kontrol sistemleri üretmektedir.

Ahşap kurutma ile ilgili olarak; (Klasik Kurutma Fırınları, ISPM 15 Isıl İşlem Fırınları, Palet Kurutma Fırınları) ürünlere ek olarak, (Yüksek Sıcaklık Fırınları, Termal Modifikasyon Fırınları) gibi yüksek teknoloji ürünü olan seçeneklere de sahiptir.

Atria, ülkemizde % 72'lik pazar payıyla kereste kurutma fırını alanında  ilk sırada yer almaktadır. 

Ulusal ve uluslar arası standartlara uygun üretimleriyle başta Türkiye olmak üzere; 

Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, Bulgaristan, Arnavutluk, Romanya, Kamerun, Nijerya ve KKTC 'nin de bulunduğu çok sayıda ülkeye danışmanlık, imalat, montaj ve  bakım konularında hizmet vermektedir.

Atria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları FSEK ve ilgili mevzuat hükümlerinceAtria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. izinsiz alınamaz ve kullanılamaz.

www.atrialtd.com.trE-Bülten Servisleri

ATRIA hakkında ki tüm yeniliklerden haberdar olmak için, Email adresiniz ile Ebülten servisimize kayıt olunuz.
© Copyright 2024 - Design & Software Terminalstanbul