• Yüksek Sıcaklık Ambalaj Kurutma Fırınları
    Kod No. :K-FRS-04

  • Yüksek Sıcaklık Ambalaj Kurutma Fırınları
    Kod No. :K-FRS-04


Türkiye’de ilk defa Atria tarafından yapılan Yüksek Sıcaklık Ambalaj Kurutma Fırınlarıyla kurutma süresi 24 saate kadar düşürülebilmektedir.  Yüksek Sıcaklık Kereste Kurutma Fırınlarında kurutma  işlemi  90-120 °C  sıcaklıkta  kızgın hava –buhar karışımı ile yapılmaktadır.


Neme doymuş sıcak ve ağır havanın kereste yükü içinde hızlı hareket edebilmesini sağlayan güçlü fanlar yanında  bu şartlar altında yüksek hassasiyette ölçüm yapan  özel sensorler sayesinde  kurutma kusurları en aza indirililirken  kısa sürede hızlı kurutma sağlanmaktadır. 

Türkiye’de ilk defa Atria tarafından yapılan Yüksek Sıcaklık Ambalaj Kurutma Fırınlarıyla kurutma süresi 24 saate kadar düşürülebilmektedir.  Yüksek Sıcaklık Kereste Kurutma Fırınlarında kurutma  işlemi  90-120 °C  sıcaklıkta  kızgın hava –buhar karışımı ile yapılmaktadır.

Benzer Ürünler

Atria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları FSEK ve ilgili mevzuat hükümlerinceAtria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. izinsiz alınamaz ve kullanılamaz.

www.atrialtd.com.trE-Bülten Servisleri

ATRIA hakkında ki tüm yeniliklerden haberdar olmak için, Email adresiniz ile Ebülten servisimize kayıt olunuz.
© Copyright 2024 - Design & Software Terminalstanbul