• Vakumlu Kurutma Fırınları
    Kod No. :K-FRS-06

  • Vakumlu Kurutma Fırınları
    Kod No. :K-FRS-06


Düşük sıcaklıkta  ve  kısa sürede kurutma özelliğine sahip fırınlardır. Isıya duyarlı ahşap malzemeleri  düşük sıcaklıklarda,  esnekliğini kaybettirmeden,  oksidasyon  ve renk  değişimi olmaksızın kurutmaya olanak sağlar. 


l -20 m3 hacminde üretilebilmektedir. Düşük enerji tüketimi  ve kısıtlı alan kullanımıyla avantajlı bir modeldir. Ticari değeri yüksek ahşap malzeme kullanan mobilya üreticileri için önerilmektedir.  

Düşük sıcaklıkta  ve  kısa sürede kurutma özelliğine sahip fırınlardır. Isıya duyarlı ahşap malzemeleri  düşük sıcaklıklarda,  esnekliğini kaybettirmeden,  oksidasyon  ve renk  değişimi olmaksızın kurutmaya olanak sağlar. l -20 m3 hacminde üretilebilmektedir. Düşük enerji tüketimi  ve kısıtlı alan kullanımıyla avantajlı bir modeldir. Ticari değeri yüksek ahşap malzeme kullanan mobilya üreticileri için önerilmektedir.  

Benzer Ürünler

Atria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları FSEK ve ilgili mevzuat hükümlerinceAtria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. izinsiz alınamaz ve kullanılamaz.

www.atrialtd.com.trE-Bülten Servisleri

ATRIA hakkında ki tüm yeniliklerden haberdar olmak için, Email adresiniz ile Ebülten servisimize kayıt olunuz.
© Copyright 2020 - Design & Software Terminalstanbul