• Kurutma Fırınlar
  Kod No. :K-FRS-01

 • Kurutma Fırınlar
  Kod No. :K-FRS-01

 • Kurutma Fırınlar
  Kod No. :K-FRS-01

 • Kurutma Fırınlar
  Kod No. :K-FRS-01

 • Kurutma Fırınlar
  Kod No. :K-FRS-01

 • Kurutma Fırınlar
  Kod No. :K-FRS-01

 • Kurutma Fırınlar
  Kod No. :K-FRS-01

 • Kurutma Fırınlar
  Kod No. :K-FRS-01


Atria'nın kurutma fırını grubu kurumların farklı kurutma ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.Atria markası altında toplanan ürünlerimiz TSE -ISO-CE gibi sertifikalandırma kurumları tarafından verilmiş nitelik ve performans açısından yeterlilik belgelerine sahiptir. Ürünlerimizin genel özelliklerini kısaca özetlersek;

Gereken ölçü ve kapasitede üretilmektedir; 

Atria kurutma fırın grubu, her ölçekte kurumun ihtiyacını karşılayacak şekilde modüler bileşenler bir araya getirilerek oluşturulmaktadır. Bu sayede büyük ya da küçük işletmelerin ihtiyacına uygun olarak diğer teknik veriler de göz önünde bulundurularak üretilir. Mevcut tesislere sahip kurumlara ise istekleri doğrultusunda ürün geliştirme, kapasite artırma konularında çözümler üretir.

Sağlam ve uzun ömürlüdür;
Fırın odaları yüksek yalıtımlı alüminyum ve  paslanmaz çelik konstrüksiyon kullanılarak  üretilir. Bu sayede fırın yapılarımız tüm  dış hava koşullarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kimyasal aşınmalara karşı dayanıklıdır. Olağan darbelere karşı dirençlidir.Kurutma sistemlerinin iç donanımında kullanılan malzeme ve cihazlar ise yüksek nem ya da sıcaklıktan etkilenmeyen özelliklere sahiptir.

Kolay kurulumludur;
Atria fırın yapıları modüler bileşenler bir araya getirilerek oluşturulmaktadır. Yapının ölçülerine göre hazırlanan tüm yatay, dikey profiller, çatı kirişleri ve diğer parçalar hazırlanarak üretim alanına gönderilmektedir. Alt yapısı tamamlanmış temel beton üzerinde  hazır üniteler kolaylıkla birleştirilerek montaj  işlemi tamamlanmaktadır.

Güvenlidir; 
Fırın sistemlerinin geneline ait ait tüm ünitelerin yapımında, alanlarında yüksek  tecrübeye ve kalite belgelerine sahip önde gelen firmaların ürünleri kullanılmaktadır. Kendi alanlarında tanımlanmış  standartlarda ya da bunun üzerinde performans gösteren ürünlerdir.

 • Yüksek standartlı  cihazlar yardımıyla doğru yapılan ölçümler sayesinde nem, sıcaklık ve oksijen seviyeleri sürekli kontrol altında tutularak alevlenmeye bağlı yanma ya da diğer riskler en aza indirilmektedir.

Atria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti

Bu sitede yayımlanan her türlü yazı resim ve görsellerin tüm hakları FSEK ve ilgili mevzuat hükümlerinceAtria Mimarlık İnşaat Dekorasyon Orman Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti.'ne aittir. izinsiz alınamaz ve kullanılamaz.

www.atrialtd.com.trE-Bülten Servisleri

ATRIA hakkında ki tüm yeniliklerden haberdar olmak için, Email adresiniz ile Ebülten servisimize kayıt olunuz.
© Copyright 2024 - Design & Software Terminalstanbul